16 stycznia 2013

Czarująca piękność.. WiP 3

16 stycznia 2013
Guild of Harmony Phoenicia WiP 3 Guild of Harmony Phoenicia WiP 3
To był bardzo męczący dzień, więc zdołałem jedynie nałożyć kilka washy na Phoenicię i myślę, że ich magia zadziałała. =) Rozszerzyłem również swój krok po kroku poradnik malowania Guild of Harmony Phoenicia

Guild of Harmony Phoenicia WiP 3

Do malowania zwykłych jednostek, zazwyczaj nie używam więcej niż 1 lub 2 washy, ale Phoenicia zasługuje na zdecydowanie większą uwagę. =) Oto 2 część mojego poradnika malowania Guild of Harmony Phoenicia, a w razie gdybyście ominęli 1 część, kliknijcie tutaj.
  • Zacznij od nałożenia Reikland Fleshshade (Ogryn Flesh) na skórę (można użyć dowolnego brązowego washa, ale mogą one spowodować, zbyt ciemne cieniowanie Phoenicii)
  • Gdy pierwszy wash całkowicie wyschnie (zawsze pamiętaj, by zostawić washe do całkowitego wyschnięcia, zanim będziesz nakładał następne warstwy farby lub washe), nałóż Carroburg Crimson (Baal Red) na suknię Phoenicii.
  • Gdy drugi wash całkowicie wyschnie, nałóż Drakenhof Nightshade (Asurmen Blue) na Phoenicii włosy, gorset, ubranie na nogach i buty.
  • Gdy trzeci wash całkowicie wyschnie, nałóż Agrax Earthshade (Devlan Mud) na Phoenicii zwoje i elementy, które później mają być złote.
  • Gdy czwarty wash całkowicie wyschnie, nałóż Nuln Oil (Badab Black) na wszystkie zielone i srebrne elementy.
  • Zostaw model do całkowitego wyschnięcia i powtórz wszystkie lub niektóre powyższe punkty, aż rezultaty będą odpowiednie.
W następnych dniach chcę pomalować Phoenicię i każdego dnia, jeśli dam radę, pokazywać Wam zdjęcia WiP i rozszerzać jej poradnik malowania. Do następnego!

Jeśli spodobał Ci się mój blog, proszę zostaw swój komentarz, wpisz się do księgi gości, odwiedź kanał TFH na YouTube i podziel się blogiem ze swymi znajomymi. Jestem Wam wdzięczny za wszelkie wsparcie!
Bądźcie czujni..