6 grudnia 2012

Ciemne postacie między gałęziami!

6 grudnia 2012
Wood Elves Glade Guard 2
Witajcie!

Myślę, że można było to przewidzieć po wczorajszym poście, więc bez zbędnych ceregieli chciałbym przedstawić swój nowy armijny projekt w świecie Warhammera Fantasy - Leśne Elfy. Zdaję sobie sprawę, że Asrai nie są zbyt konkurencyjną armią, a ich kodeks jest dosyć stary, ale w mojej opinii Leśne Elfy są jedną z najpiękniejszych armii w ogóle!

Dzisiaj w moje ręce wpadł Batalion Leśnych Elfów i naprawdę nie mogę doczekac się składania jednostek!
 
Zestaw Warhammer Batalion Leśnych Elfów to świetny sposób na rozpoczęcie zbierania Asrai. Jest naprawdę opłacalny i zapewnia niezbędne jednostki do każdej armijnej rozpiski. W środku znajdują się wypraski z 24 Strażnikami Polany, 12 Driadami i 8 Jeźdźcami Polany. O ile Strażnicy Polany i Driady to absolutna podstawa przy tworzeniu konkurencyjnej armii Leśnych Elfów, o tyle Jeźdźcy Polany w 8 edycji Warhammera zostali osłabieni i rzadko pojawiają się na stole do gry. Pomimo plotek na temat nowego kodeksu do Leśnych Elfów, raczej nie mam zamiaru używać ich, jako Jeźdźców Polany. Myślę, że dobrym pomysłem jest skonwertowanie ich do Dzikiego Gonu (Wy też nie lubicie tego tłumaczenia?), co da armii mocno uderzający oddział szybkiej jazdy.

W następnych dniach, będę zajmował się oddziałem Driad i mam nadzieję wkrótce podzielić się z Wami wynikami.

Jeśli spodobał Ci się mój blog, proszę zostaw swój komentarz, wpisz się do księgi gości, odwiedź kanał TFH na YouTube i podziel się blogiem ze swymi znajomymi. Jestem Wam wdzięczny za wszelkie wsparcie!
Bądźcie czujni..