Sieć Blogów The Fantasy Hammer


Jeśli prowadzisz bloga poświęconego towarzyskim grom bitewnym, książkom lub sztuce fantasy, albo innym podobnym rzeczom i chciałbyś go wypromować, dołącz do Sieci Blogów The Fantasy Hammer. Jest to wyjątkowo prosty sposób na zwiększenie ruchu na Twoim blogu, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Jeśli znajdziemy świetne posty, zdjęcia lub cokolwiek inspirującego na Twym blogu, zareklamujemy to tutaj na Fantasy Hammer! To hobby jest oparte na społeczności, więc nie wahaj się do nas dołączyć!
 
3 kroki, by dołączyć do Sieci Blogów The Fantasy Hammer:

  • Ściągnij Banner TFH i umieść go w jakimś widocznym miejscu na swym blogu. Są na to 2 sposoby:
  1. Jeśli prowadzisz Blogger bloga idź do Layout -> Add a Gadget -> Image -> wstaw link do TFH: http://fantasyhammer.blogspot.com/ -> wrzuć Banner TFH i kliknij Save.
  2. Jeśli chcesz to zrobić ręcznie lub nie prowadzisz Blogger bloga, poniżej jest szybki kod, który możesz implementować na stronie. Na Blogger blogu, po prostu idź do Layout -> Add a Gadget -> HTML/JavaScript i wklej poniższy kod.
<a href="http://fantasyhammer.blogspot.com/" target="_blank"><img src="http://3.bp.blogspot.com/-KjQ9I1SHu_E/URaZBuubBcI/AAAAAAAABUU/6_yjbjAbiFM/s1600/tfh_banner_1.jpg" /></a>
  • Jeśli prowadzisz Blogger bloga lub masz Sieć Znajomych Google, po prostu dołącz do tej witryny. Dodaj również Fantasy Hammer do swej listy linków, blogów lub innych podobnych, jeśli prowadzisz je na swoim blogu. Pamiętaj, by lubić TFH na Facebooku!
  • Zamieść komentarz poniżej tej strony ze swoim imieniem lub pseudonim oraz adresem Twojego bloga. Tak szybko, jak to tylko możliwe sprawdzimy Twego bloga i dodamy go do Sieci Blogów The Fantasy Hammer. Jeśli Twój komentarz zniknie z tej strony, wszystko przebiegło pomyślnie. =)